Різне

Чоловічі шкіряні сумки, купити чоловічу сумку Київ (Україна), Інтернет магазин чоловічих шкіряних сумок ModnoTak.

04.10.2015

Чоловічі сумки шкіряні

Чоловічі сумки жіночі, текстильні і екошкіра — поради про те, як вибрати і купити від інтернет-магазину «MODNOTAK»

Ні для кого не новина, що сьогодні чоловічі сумки міцно увійшли в побут сучасних чоловіків різних вікових категорій. Чоловіча сумка-це не просто функціональний аксесуар, це ще і модне доповнення стилю і гардеробу. У цьому розділі ми хочемо розкрити істину чоловічих сумок, їхнє призначення і види, матеріал виготовлення. Сьогодні ця категорія аксесуара стоїть нарівні з жіночими сумками, а іноді і переважає за популярністю.

Чоловічі шкіряні сумки, купити чоловічу сумку Київ (Україна), Інтернет магазин чоловічих шкіряних сумок ModnoTak.

Чоловіча шкіряна сумка, її призначення, види шкіряних сумок і як правильно вибрати даний аксесуар.

Поява такого аксесуара як чоловіча сумка зобов’язана сучасної динамічної життя. Сьогодні нас оточують десятки гаджетів, пристроїв, предметів і аксесуарів, які просто неможливо фізично розфасувати по кишенях одягу. Ще на самому початку часів людство освоїло ремесло з виробництва та пошиття сумок для того, щоб полегшити собі побут. Так як по природі ранні наші предки були кочівниками, то наявність сумок, баулів і іншої поклажі виглядає досить логічним.

Сьогодні чоловіча сумка є практично у кожного чоловіка, і це, в першу чергу, корисний аксесуар, а потім тільки стильна річ. Стандартний набір наших особистих речей це: гаманець, автодокументи, ключі або ключниця, від одного до декількох мобільних телефонів, планшет, документи формату А4, ноутбук та інше. І це тільки невеликий перелік речей, які, як правило, супроводжують нас кожен день. З кожної збільшується чоловічий потреби світові виробники шкіряних сумок намагаються максимально якісно і функціонально представити своє бачення даного аксесуара. Найчастіше розрізняють звичайні повсякденні чоловічі сумки, молодіжні варіанти і ділові моделі.

Окремо хотілося б виділити наступні моделі чоловічих шкіряних сумок

У зростаючою популярністю мобільних гаджетів не меншим попитом користуються сумки – планшети. Дані сумки компактних розмірів, можуть бути використані в повсякденному житті або для роботи. Сумка – планшет призначена для зручного приміщення і зберігання планшетів різних розмірів, починаючи від 7 дюймів і до більш великих моделей 10 дюймів. Такі сумочки можуть бути виконані всередині з додатковими перегородками основного відділення і кишеньками, що дозволить розмістити ще й особисті речі, такі як мобільні телефони, ключі, невеликий блокнот і т. п.

Молодіжні та ділові сумки-месенджери. Сумка месенджер бере свій початок від листонош, яким, в силу своєї професії, доводилося щодня переносити велику кількість пошти та іншої кореспонденції. Такі шкіряні сумки досить місткі, носяться на плечовому ремені (найчастіше листоноші носять такі сумки через плече), що звільняє руки власнику.

Особливим видом чоловічих сумок зараз є ділові шкіряні моделі через плече. Такі сумки популярні у молодих людей. Так як подібні сумки поєднують в собі діловий та молодіжний стиль, то вони дуже гармоніюють зі строгими костюмами, штаньми й сорочками. Найчастіше це вертикальні сумки, в них можна помістити документи формату А4 та інші, як ділові аксесуари, так і особисті речі.

Повсякденні чоловічі моделі сумок можуть бути пошиті, як з натуральної шкіри, так і з якісного міцного текстилю. Такі аксесуари призначені для щоденного використання, як правило, можна носити під вільний стиль одягу, під джинси та інші речі в стилі casual. Такі сумочки бувають різного розміру – маленькі, середнього розміру та великі чоловічі повсякденні сумки. Для таких виробів характерно одне основне відділення, в якому зручно помістяться особисті речі. Окремо проводять молодіжні сумки під планшет. Чоловічі сумочки невеликого розміру за своїми габаритами не перевищують 20 сантиметрів у висоту і приблизно стільки ж або трохи менше в ширину, все залежить від того вертикального це, або ж горизонтального типу сумка. Вертикальні чоловічі сумки по висоті більше ніж по ширині, носяться, як правило, на плечовому ремені (знімному або незнімному) і можуть додатково мати на собі ручку. Вертикальна молодіжна чоловіча шкіряна сумка характерна під планшет, дрібні особисті речі та інше. Горизонтальні сумки більше зустрічаються серед ділових моделей і найчастіше призначені під ноутбук, документи і паперу формату А4.

Вибір діловим моделям чоловічих шкіряних сумок дуже великий, оскільки умови роботи диктують нам свої вимоги. Сумка для роботи повинна бути містка, зручна, функціональна. В таку сумку повинен міститися ноутбук від 13 і до 15,6, а іноді і до 17 дюймів, всередині має бути виконано відділення або кишені під документи А4, вітається наявність кишені – органайзер, куди ми зможемо помістити записну кулькову ручку, блокнот, ключі, мобільний телефон тощо

Чоловічі шкіряні сумки для ноутбука можуть виділятися в окрему категорію, оскільки в таких виробах особлива увага приділяється грамотному і зручному розміщенню ноутбука різного розміру, а також додаткових до нього аксесуарів (мишка, клавіатура, зарядна батарея тощо). Як правило, можливість носити ноутбук заздалегідь передбачена в ділових чоловічих шкіряних сумках, але бувають моделі, які виключно «заточені» тільки під ноутбук і мінімальна кількість інших речей. Сумки шкіряні для ноутбука завжди горизонтальні, мають в комплекті обов’язково плечовий ремінь. Останнім часом в інтернеті багато пропонують придбати в якості подарунка саме ноутбучну сумку зі шкіри, так як це корисний і оригінальний подарунок, який буде гідно оцінений сучасним чоловіком.

Зараз дуже модні текстильні чоловічі ділові сумки, здатні перетворюватися в портфель і рюкзак одночасно. Це сумка – трансформер, відрізняється високою якістю, універсальністю, стильним дизайном і практичність. Купити таку чоловічу сумку можна недорого в нашому інтернет-магазині «MODNOTAK».

Елітні ділові чоловічі шкіряні сумки можуть проводитися з італійської натуральної шкіри. Італійські чоловічі сумки дуже часто можна побачити з виконаним на шкіри з тисненням під рептилію. Ексклюзивні моделі італійських сумок можуть бути пошиті з натуральної шкіри крокодила, змії або інший рептилії. Сьогодні ділова сумка дуже важлива для чоловіка, вона, в поєднанні з гардеробом, дає перше враження на колег, партнерів по бізнесу, потенційного начальника. Тому, при виборі свого ділового аксесуара необхідно враховувати і такий нюанс як зовнішній вигляд виробу.

Плечовий ремінь в чоловічих шкіряних сумках може бути, як текстильних, так і виконаним з натуральної шкіри. Молодь віддає перевагу наплічні сумки, чоловіки старшого віку вибирають моделі з ручками і знімним плечовим ременем. В більшості своїй шкіряні сумки чорного кольору. Але дуже стильно багато виглядають моделі коричневого, бордового кольору, вінтажного стилю і інших різних комбінацій.

Вибір сумки дуже відповідальне завдання, адже цей аксесуар буде супроводжувати Вас левову частку часу, буде сприяти Вашому іміджу і давати оточуючим інформацію про Вас. Також не варто забувати про те, що правильно підібрана чоловіча сумка зможе вирішити безліч дрібних повсякденних турбот, пов’язаних з носінням речей і аксесуарів, якими так не хочеться обтяжувати кишені одягу. Дуже важливо підібрати правильний розмір сумки, який, знову ж таки, залежатиме від кількості перенесених у ній речей і їх габаритів. Спочатку Вам потрібно визначитися, для яких цілей Вам потрібна сумка. Це може бути діловий аксесуар з прицілом на схожість з портфелем. Або ж це маленька зручна шкіряна сумка для гаманця та мобільного телефону. Як бачите, варіантів багато. Якщо це сумка вихідного дня, то вона повинна бути зручна, компактна, містка і, по можливості, недорога. Якщо Вам потрібно шкіряна сумка для роботи або навчання, що передбачає носіння ноутбука, документів та інших паперів А4, то тоді логічніше звернути увагу на горизонтальні класичні чоловічі моделі. Вони мають діловим консервативним видом, можуть носитися, як за ручки, так і на плечі з допомогою плечового ременя.

При виборі матеріалу, з якого пошито сумка, теж варто проявити увагу і максимально проаналізувати Ваші потреби. Якщо Вам потрібна недорога шкіряна сумка, то можна розглянути варіанти з шкірозамінника, текстилю або ж серед моделей сумок, виконаних з недорогої шкіри. Такі сумки досить симпатичні, практичні і дуже зносостійкі. З подібною чоловічий сумкою Ви зможете не переживати за її збереження в метро або іншому громадському транспорті в годину пік.

Якщо Вам необхідна представницька ділова модель, то можна вибрати серед італійських аксесуарів. Чоловічі шкіряні сумки італійського походження дорожче за ціною, але можуть заповнити бракуючий Вам елемент стилю або гардеробу. Сумку можна підібрати під одяг, взуття або навіть ремінь.

Види шкіри, їх використання у виробництві чоловічих сумок.

Більшість чоловічих сумок пошиті з натуральної яловичої шкіри. Яловича шкіра відрізняється міцністю, гарним зовнішнім виглядом і доступністю у виробництві. Тиснення флотар на виріб приємне на вигляд і дотик. З яловичої шкіри флотар чоловічі сумки роблять під ноутбук, так само даний вид матеріалу використовується при пошитті молодіжних та ділових сумок.

Теляча шкіра як еталон серед подібних аксесуарів. Чоловічі сумки з телячої шкіри дуже часто можна зустріти у виробах італійського походження. Це елітні чоловічі сумки, вони високої якості, приємні на вигляд і дотик. Всі найвідоміші італійські бренди мають на своєму озброєнні цілу колекцію чоловічих сумок з такої шкіри. Якщо Ви хочете купити елітну і ексклюзивну річ, то італійська чоловіча шкіряна сумка буде вірним рішенням.

Сумки зі шкіри кози відрізняються високою якістю, доступною ціною і можуть бути виконані з легким глянцем. Така шкіра дуже красива, буде довго служити, і не вибаглива у догляді.

Овчина шкіра м’яка і приємна. Чоловічі сумки з смушкового шкіри популярні за рахунок своєї доступності по ціні, універсальністю (можна пошити молодіжну невелику сумку або містку ділову сумку під ноутбук до 17 дюймів).

Вінтажна шкіра CRAZY HORSE (Крейзі Хорс). З такої високоякісної шкіри виробляють чоловічі нубучные сумки. Шкіра нубук має оригінальний зовнішній вигляд, стійка до зовнішніх пошкоджень, надає виробу особливий шарм і додатковий шик. Дуже часто чоловічі шкіряні сумки з нубука підбирають під взуття. Сумки в стилі вінтаж можуть проводитися в дизайні під старовину, з характерними подряпинами і потертостями, що, всупереч всьому, є своєрідною фішкою вироби. Вінтажні сумки зустрічаються, починаючи від барсеток та молодіжних сумок, і закінчуючи місткими ексклюзивними валізами. Вироби із шкіри ВРХ міцні, довговічні і надійні, мають приголомшливий оригінальний зовнішній вигляд. Вінтажний тип шкіри зараз дуже популярний, його краще, як молоді люди, так і чоловіки віком старше. Нубукове чоловіча сумка завжди буде актуальна і ніколи не вийде з моди.

Елітні чоловічі шкіряні сумки можуть бути виготовлені з екзотичних видів шкіри. Такими є, безсумнівно, крокодиляча і зміїна шкіра, або шкіра інший рептилії (ящірки, варан тощо). Сумки з крокодила міцні, ексклюзивні, ціна на них вище за рахунок специфіки матеріалів. У нас в Україні прийнято дарувати на подарунок красиві чоловічі сумки з крокодилячої шкіри, це показник успіху і поваги. Також часто можна зустріти пропозицію купити сумку зі шкіри змії або ящірки. Чоловіча сумка з рептилії завжди буде вважатися еталоном в даному сегменті виробів.

Сумки з текстилю або шкірозамінника, особливості та переваги.

Текстильні чоловічі сумки. Дана категорія аксесуарів позиціонує себе до категорії недорогих. Але по надійності, функціональності і зручності текстильні сумки давно стали окремою нішею для чоловіків. Такі сумки все частіше використовують для роботи і навчання. Вони доступні, довговічні і чудово підходять, як під повсякденний стиль одягу, так і під діловий. Чоловічі сумки з текстилю можуть бути невеликого розміру, а можуть бути розміром під ноутбук до 17 дюймів. Текстильні сумочки вихідного дня, як правило, або маленькі, або невеликого розміру. Такі моделі випускають, як горизонтального типу, так і вертикального, часто наплічні. Ділові чоловічі сумки з текстилю використовуються в навчанні або ж для роботи. У них зручно поміщаються, крім особистих речей, папери та документи формату А4, а також є спеціальний кишенька під ноутбук. Досить часто в текстильних сумках є знімний захисний чохол на липучці, який можна використовувати для ноутбука або ж для зберігання картонних папок і файлів з документами. Маленька чоловіча текстильна сумка всередині має ударозащитные стінки, що дозволяє мінімізувати ризик пошкодження таких тендітних предметів як фотоапарат або мобільний телефон. Значною перевагою текстильних сумок перед шкіряними моделями є їх ціна. Купити таку сумку буде не витратним навіть для самого обмеженого бюджету. Сучасні матеріали дозволяють комбінувати нейлон і тканини з поліестеру, по-справжньому якісний виріб, який не боїться води, дрібних пошкоджень і подряпин.

Сумки чоловічі з шкірозамінника теж мають право на життя. Це категорія недорогих моделей, які можуть бути виконані дуже якісно. В стереотипах наших людей міцно засіла думка, що кожзам це погано, дешево і не практично. Поспішаю спростувати! Чоловічі сумки давно виробляються зі штучної шкіри найвищої якості, що, в першу чергу, сприяє зменшенню ціни даних моделей, але аж ніяк не якості. Інколи якісна сумка зі шкірозамінника набагато красивіше, довговічніше і практичніше, ніж її «старший брат» – шкіряна сумка. Чоловічі сумки з екошкіри на вигляд не відрізняються від сумок з натуральної шкіри. Дуже часто наші клієнти цілеспрямовано шукають в інтернеті чоловічі сумки з шкіри PU. Такі аксесуари виглядають як натуральна шкіра, стійкіші до зносу і пошкоджень, ну і головна перевага таких сумок з шкірозамінника, це їх ціна. Якісна чоловіча сумка зі шкірозамінника ніколи не виявить свого синтетичного походження. Ще однією відмінною особливістю шкірозамінника є можливість зробити ідеальне тиснення. Часто аксесуари з натуральної шкіри, в силу свого природного походження можуть мати на своєму тиснення характерні несимметрические тріщинки, заломи та інші натуральні дефекти. Підводячи підсумок по кожзаму, можна сміливо сказати, що якщо Вам потрібна недорога чоловіча сумка, то не бійтеся вибрати і купити собі модель з екошкіри, що є синонімом якісного шкірозамінника.

Як правильно вибрати і купити в інтернеті чоловічу шкіряну сумку?

Особливих секретів за вибором шкіряних чоловічих сумок не існує. Але можна дотримуватися певних принципів при покупці сумки. В першу чергу, виріб має бути приємним для Вас на зовнішній вигляд, виконана з якісних матеріалів (натуральна шкіра, текстиль або екошкіра). І головне, визначитися для яких завдань і цілей Вам потрібна шкіряна сумка. Якщо це відрядження, турпоїздка, відпочинок, переліт, то однозначно Вам підійде якісна і надійна дорожня сумка, виконана з натуральної шкіри. Якщо Вам необхідний аксесуар для роботи, навчання, то краще віддати перевагу діловим моделям зі шкіри, шкірозамінника або текстилю. У разі вибору сумочки для вихідного дня або повсякденного мобільного переміщення, то в такому випадку рекомендується зупинити свій вибір на невеликого розміру чоловічих сумок, виконаних, як з натуральної шкіри, так і з міцного і якісного текстилю. І запам’ятайте, ціни на чоловічі шкіряні сумки можуть бути різними і їх різниця залежати від якості виробу, бренду, матеріалу пошиття, функціональності, розмірів і інших менш значних особливостей. В інтернет-магазині «MODNOTAK» представлений найширший асортимент чоловічих шкіряних сумок, починаючи від маленьких повсякденних моделей, і закінчуючи великими місткими дорожніми сумками. Якщо у Вас виникнуть складнощі з вибором, наші кваліфіковані менеджери з радістю Вам докладно розкажуть про ту чи іншу модель сумки. А також підберуть найбільш відповідні альтернативи. Наші ціни найнижчі в інтернеті, дуже часто проходять акції та розпродажі. Ми пропонуємо нашим клієнтам купити тільки першокласний товар за помірною вартістю. Замовляючи у нас чоловічу шкіряну сумку, Ви гарантовано отримуєте право на безкоштовну доставку, і практично на 100 % забезпечується Вам знижка на наступні покупки в нашому інтернет-магазині.

В інтернет-магазині MODNOTAK.com.ua Ви зможете замовити чоловічу шкіряну сумку з безкоштовною доставкою по Києву кур’єром, а також у будь-яке інше місто України Новою Поштою. Доставка сумок по Україні здійснюється з оплатою при отриманні (післяплата), а також за передплатою. Зручний для клієнта спосіб доставки є одним з головних критеріїв роботи інтернет-магазині чоловічих шкіряних аксесуарів MODNOTAK.com.ua. Крім різних чоловічих шкіряних сумок, на нашому сайті в інтернеті Ви зможете підібрати оригінальні та корисні подарунки для чоловіків різних вікових категорій. Вироби із шкіри завжди вважалися елітними подарунками, будь то День Народження, Новий Рік, професійне свято або ювілей.

Короткий опис статті: чоловічі сумки київ

Джерело: Чоловічі шкіряні сумки, купити чоловічу сумку Київ (Україна) — Інтернет магазин чоловічих шкіряних сумок ModnoTak.com.ua

Також ви можете прочитати