Холодильники атлант

Білоруські холодильники, Атлант.

17.10.2015

Білоруські холодильники «Атлант»

Понад півстоліття якість білоруських холодильників користується заслуженою повагою. Цю продукцію наш Інтернет-магазин побутової техніки «ТехноДар» не міг залишити без уваги. Останній модельний ряд білоруських холодильників з назвою «Атлант» у нас представлений в повному асортименті. А різновидів моделей цієї серії безліч. Вони відрізняються за своїми технічними характеристиками і габаритами, але об’єднує їх одне — це найвища якість виконання.

Моделі холодильників Атлант, такі як XM 6025-034, ХМ 5010-016, ХМ 4214-000ХМ, 4009-022, XM 4012-081 відмінно характеризують підхід виробника до задоволення найрізноманітніших потреб покупця. Повний список моделей, доступних для продажу в Інтернет-магазині «ТехноДар», представлений на нашому сайті. У ньому кожен зможе вибрати саме той варіант, який йому найбільше підходить. Для великої родини це самий підходящий екземпляр. Корисний обсяг його становить 393 л, з них 278 л відводиться під холодильну камеру, а 115 л — під морозильну. Холодильний агрегат обладнаний двома компресорами, які можуть працювати як по черзі, так і одночасно, в залежності від обраного режиму охолодження. Таке конструкторське рішення дозволяє зменшити витрати електроенергії до 45%.

Зовнішній вигляд холодильника Атлант ХМ6026-080 витриманий в ультрасучасному стилі. Корпус сталевого кольору виконаний без надмірностей і заокруглень, в стилі Geometry. Блок управління з цифровою індикацією знаходиться за дверима холодильного відділення. Термоізоляція корпусу на стільки добра, що дозволяє експлуатувати цей холодильник навіть при температурі навколишнього повітря +43°С. Морозильна камера розділена на три відділення за рахунок наявності в ній пластмасових лотків різних розмірів. В холодильному відділенні, розташування полиць можна змінювати. Щільність прилягання дверей виключає можливість проникнення зовнішнього повітря всередину.

Горизонтальність установки холодильника Атлант забезпечується регульованими по висоті ніжками. Холодильники Атлант, в більшості мають систему охолодження FRESH, яка дозволяє мати в різних місцях холодильної камери диференційовану температуру. Зручною є і функція «Розморожування», при якій температура підтримується на рівні 0°С, що максимально зберігає всі корисні речовини в продуктах при їх розморожування. Режим «Суперохолодження» дозволяє дуже швидко охолодити продукти або напої.

Холодильники Атлант відповідають світовим стандартам для такої домашньої техніки, але при цьому мають більш низьку ціну. Продаж холодильників у Харкові на максимально вигідних умовах, як для оптових, так і для роздрібних клієнтів — онлайн-магазин «ТехноДар».

Виробництво білоруських холодильників АТЛАНТ (відео):

Короткий опис статті: холодильники атлант Понад півстоліття якість білоруських холодильників користується заслуженою повагою Цю продукцію наш Інтернет-магазин побутової техніки «ТехноДар» не міг залишити без уваги Останній модельний ряд білоруських холодильників з назвою «Атлант» у нас представлений в повному холодильники атлант

Джерело: Білоруські холодильники — Атлант.

Також ви можете прочитати