Холодильники атлант

Аналіз асортименту побутової техніки Атлант на прикладі універмагу

22.09.2015

Аналіз асортименту побутової техніки «Атлант» на прикладі універмагу «Слуцьк»
Надіслати свою хорошу роботу в базу знань просто. Використовуйте форму, розташовану нижче.
Подібні роботи

Поняття і види сервісного обслуговування. Залежність витрат на сервіс і обсягу продажів від рівня сервісу. Аналіз основних показників діяльності ТОВ «Світ техніки». Рекомендації по вдосконаленню комерційної діяльності магазину побутової техніки.

курсова робота [407,2 K], добавлена 15.04.2014

Вивчення сучасного стану ринку товарів побутової хімії та їх ролі в житті суспільства і людини. Аналіз асортименту товарів побутової хімії, сировини та матеріалів, що застосовуються при виробництві. Вимоги до якості, маркування, пакування і зберігання товарів.

презентація [1,1 M], добавлена 21.10.2014

Способи отримання маркетингової інформації. Аналізу ринку побутової техніки у місті Жовті Води. Ставлення покупців до купівлі. Експериментальне дослідження попиту на побутову техніку в магазині «Комфі», «Холідей», «Ювілейний», результати анкетування.

контрольна робота [575,8 K], добавлена 16.10.2013

Поняття, класифікація та показники асортименту. Дослідження конкурентів на ринку побутової техніки. Особливості асортименту холодильників у ТОВ «Таїр». Основні напрямки підвищення ефективності фінансово-економічних показників підприємства.

дипломна робота [507,5 K], добавлена 25.01.2013

Аналіз зовнішнього середовища, безпосереднього оточення і внутрішнього середовища організації. Збір інформації про ринки і споживачів. Інвестиційний план підприємства. Обладнання магазину побутової техніки. Стратегія і тактика маркетингу, стимулювання продажів.

контрольна робота [36,4 K], добавлена 27.03.2011

Методи оцінки конкурентоспроможності. Поточний стан ринку дрібної побутової техніки і прогноз його розвитку. Розрахунок конкурентоспроможності вітчизняної побутової техніки фірми диференціальним методом. Розрахунок індексу конкурентоспроможності.

курсова робота [119,9 K], добавлена 28.09.2002

Аналіз ринку побутової техніки Санкт-Петербурга. Аналіз конкурентів та споживачів. Розробка основних розділів бізнес-плану. Проектування організаційної структури магазину. План маркетингу. Виробничий план. План реалізації.

дипломна робота [379,7 K], добавлена 23.02.2005

Розгляд теоретичних основ проектування рекламної кампанії. Аналіз діяльності ТОВ «Ваш Будинок». Вивчення реклами конкурентів на ринку побутової техніки та електроніки р. Набережні Челни. Особливості проекту рекламної кампанії ТОВ «Ваш Будинок».

курсова робота [206,8 K], добавлена 03.02.2015

Розробка стратегій розвитку підприємства — магазину електронної та побутової техніки. Аналіз зовнішнього і внутрішнього середовища підприємства. Визначення ціни товару параметричним методом ціноутворення. Питання кадрової політики і кадрового планування.

курсова робота [58,2 K], добавлена 14.06.2015

Розробка маркетингової, рекламної та креативної стратегії компанії з продажу побутової техніки «Експерт». Вибір засобів розповсюдження реклами. Розрахунок основних медіа-показників. Бюджет рекламної кампанії. Розрахунок бюджету для телевізійної реклами.

курсова робота [6,2 M], добавлена 27.04.2010

Короткий опис статті: холодильники атлант Вивчення асортименту побутової техніки виробника ЗАТ холодильники атлант, асортимент побутова техніка атлант

Джерело: Аналіз асортименту побутової техніки Атлант на прикладі універмагу Слуцьк

Також ви можете прочитати